Nasze produkty są promowane podczas branżowych targów oraz konferencji krajowych i zagranicznych.

Marka Roger na Zachodniopomorskiej Konferencji Kadrowo - Płacowej

Zachodniopomorska Konferencja Kadrowo-Płacowa (Szczecin, Polska)

22 listopada 2022 r. w Silver Hotel w Szczecinie odbyła się Zachodniopomorska Konferencja Kadrowo-Płacowa – IT w służbie HR.

Wydarzenie było skierowane do osób zarządzających działami kadr/HR, kierowników działów oraz specjalistów ds. kadr i płac. Uczestnicy konferencji mieli możliwość wysłuchania wygłoszonych przez praktyków biznesu prelekcji oraz odbycia indywidualnych konsultacji przy stanowiskach eksperckich, a także poznania innowacyjnych rozwiązań wspierających procesy zarządzania zasobami ludzkimi oraz metody ich optymalizacji.

Marka Roger na Zachodniopomorskiej Konferencji Kadrowo - PłacowejWydarzenie to było dla firmy Roger dobrą okazją do podzielenia się zgromadzoną na przestrzeni lat wiedzą ekspercką, bazującą na ponad 15 letnim doświadczeniu w obszarze produkcji kompleksowych rozwiązań z zakresu rejestracji czasu pracy dla małych, średnich i dużych firm, takich jak: terminale RCP, oprogramowanie desktopowe RCP Master 4, czy aplikacja webowa RCP Master 4 Web. Z kolei wygłoszona przez naszego przedstawiciela - Tomasza Frydeckiego prelekcja, pt.: „Najlepsze praktyki przy projektowaniu systemów rozliczania czasu pracy – Jak odczarować RCP”, pozwoliła wyjaśnić słuchaczom poruszaną problematykę na przykładzie konkretnego rozwiązania.

Uczestnikom konferencji serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszymi rozwiązaniami, ciekawe rozmowy oraz przekazane opinie.

 


Konferencja (Kalisz, Polska)

Marka Roger na konferencji w Akademii Kaliskiej

W dniach 22-23 listopada 2022 r. w Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu odbyła się konferencja naukowa promowana pod hasłem „Prakseologia współdziałania podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w sytuacjach kryzysowych”. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie szkół średnich oraz studenci Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie. Konferencja składała się z dwóch części - sesji naukowych wygłaszanych w blokach tematycznych oraz warsztatów.

Podczas wydarzenia firma Roger, jako jeden ze współorganizatorów instytucjonalnych, zaprezentowała rozwiązania i produkty stosowane w systemie RACS 5, takie jak: czytniki zbliżeniowe serii MCT do bezpiecznej mobilnej (NFC, Bluetooth, QR) i zbliżeniowej (MIFARE DESFire/Plus) identyfikacji użytkowników oraz nowe czytniki OSR wyposażone w interfejs komunikacyjny OSDP v2.2, a także elektroniczny depozytor kluczy RKD32. Ponadto nasz przedstawiciel – Szymon Dąbrowski poprowadził warsztaty dydaktyczne dla uczniów szkół średnich, przybliżając im zagadnienie: „Wizualizacje i zaawansowane integracje w systemie na przykładzie gdyńskiego kompleksu biurowego 3T Office Park”.

Wspomniana konferencja była dobrą okazją do wymiany wiedzy i wzajemnych doświadczeń oraz przedstawienia młodemu pokoleniu praktycznych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa na podstawie konkretnych realizacji.

 


Marka Roger na Romanian Security Fair

ROMANIAN SECURITY FAIR (Bukareszt, Rumunia)

W dniach 9-11 listopada 2022 r. w Bukareszcie odbyła się kolejna, tj. VI edycja międzynarodowych targów usług i technologii bezpieczeństwa - ROMANIAN SECURITY FAIR.

ROMANIAN SECURITY FAIR jako cykliczne wydarzenie branżowe stanowi jedną z głównych międzynarodowych platform dyskusyjnych dla firm działających w przemyśle bezpieczeństwa zarówno w Rumunii, jak i poza jej granicami.

Podczas tegorocznej edycji targów nasze produkty były promowane na dwóch stoiskach naszych partnerów.

Marka Roger na Romanian Security FairNa stoisku nr 37, w pawilonie B2, firma AL.SE.RO. IMPEX zaprezentowała system automatyki hotelowej bazujący na naszych urządzeniach hotelowych z serii HRC oraz oprogramowaniu hotelowym firmy SENSOR-ONLINE. Z kolei na sąsiednim stoisku nr 36 firma Konica Minolta Business Solutions Romania zaprezentowała naszą flagową platformę kontroli dostępu klasy Enterprise – system RACS 5.

Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami podczas tegorocznych targów.

 

 


Marka Roger na Kongresie Safe Place 2022

Kongres SAFE PLACE 2022 (Paprotnia, Polska)

W dniach 17 – 19 października 2022 r. w Paprotni k. Warszawy odbyła się V edycja Ogólnopolskiego Kongresu Naukowo-Technicznego — SAFE PLACE 2022.

SAFE PLACE rokrocznie gromadzi kilkuset uczestników reprezentujących ośrodki naukowe, eksperckie, instytucje bezpieczeństwa narodowego, sektor ochrony i zabezpieczeń, a także obiekty użyteczności publicznej i infrastrukturę krytyczną. Ponadto impreza ta stanowi platformę wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa systemów ochrony technicznej obiektów. Tym razem wydarzenie to zgromadziło niespełna 350 Uczestników.

Występując w roli Srebrnego Partnera tegorocznej edycji Kongresu zaprezentowaliśmy nowości z naszej oferty, pokazując odwiedzającym takie produkty, jak:

Marka Roger na konferencji SAFE PLACE 2022

Jednym z prelegentów sesji naukowej tegorocznego Kongresu był nasz przedstawiciel – Szymon Dąbrowski, który podczas swego wystąpienia przybliżył słuchaczom temat: „Bezpieczeństwo w systemie kontroli dostępu RACS 5 v2.0..

Dobrą okazją do nawiązania i zacieśniania relacji biznesowych okazał się również wieczorny bankiet, podczas którego świętowaliśmy kolejną edycję wydarzenia. Wieczorna część eventu była również momentem podsumowań, podziękowań oraz wyróżnień płynących w kierunku Partnerów Kongresu. Bardzo nam miło, że nasza ubiegłoroczna prelekcja spotkała się z tak pozytywnym odzewem, co przyczyniło się do uzyskania wyróżnienia za najlepszą oglądalność materiału filmowego Partnerów Technicznych z Kongresu SAFE PLACE 2021 na kanale Youtube Project Safe-ty.

Wszystkim Uczestnikom tegorocznego Kongresu składamy podziękowania za udział w prelekcji, odwiedzenie naszego stoiska oraz miłe rozmowy, będące okazją do wymiany wzajemnych doświadczeń, a Organizatorom wydarzenia za kolejną udaną edycję eventu.

 


Marka Roger na konferencji 20SPIN

20 SPIN (Zakopane, Polska)

W dniach 28 – 29 września 2022 r. w Białce Tatrzańskiej odbyła się jubileuszowa, 20 edycja prestiżowego Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych20SPIN.

SPIN jest cyklicznym wydarzeniem branżowym, które z każdą edycją przyciąga wielu zainteresowanych. Tym razem w konferencji SPIN wzięło udział niespełna 200 Uczestników.

Występując w roli Złotego Partnera konferencji 20SPIN, zaprezentowaliśmy drugą edycję systemu kontroli dostępu i automatyki budynkowej klasy Enterprise – RACS 5, drugą edycję systemu zarządzania kluczami – RKDS oraz zamki apartamentowe serii ADL. Ponadto, wspólnie z naszym współwystawcą firmą SENSOR-ONLINE, promowaliśmy rozwiązanie z zakresu automatyki hotelowej bazujące na naszych urządzeniach oraz oprogramowaniu hotelowym naszego współwystawcy.

Jednym z prelegentów tegorocznej konferencji był nasz przedstawiciel – Łukasz Kanarek, który podczas swego wystąpienia przybliżył słuchaczom temat: "Wizualizacje i zaawansowane integracje w systemie kontroli dostępu RACS 5 na przykładzie gdyńskiego kompleksu biurowego 3T Office Park oraz automatyka hotelowa SENSOR-ONLINE".

Całość konferencji zwieńczyła wieczorna gala, która była okazją do nawiązania i zacieśniania relacji biznesowych oraz wspólnego świętowania jubileuszu wydarzenia.

Było nam bardzo miło móc spotkać się z Uczestnikami tegorocznego wydarzenia, wymienić doświadczenia oraz porozmawiać na temat możliwości współpracy. Dziękujemy również organizatorom za niepowtarzalną SPIN-ową atmosferę podczas kolejnej udanej edycji wydarzenia.

 


Marka Roger na targach ELIADEN

ELIADEN (Lillestrøm, Norwegia)

W dniach od 31 maja do 2 czerwca 2022 w "NOVA Spektrum" w Lillestrøm odbyła się kolejna edycja jednej z największych norweskich imprez targowych z branży przemysłu elektronicznego ELIADEN.

Targi ELIADEN gromadzą wystawców ze wszystkich dziedzin przemysłu elektrotechnicznego w tym energetyki, automatyki oraz instalacji elektrycznych.

Nasz norweski partner, firma Noby AS był jednym z uczestników wydarzenia. Podczas targów na stoisku C03-09 został zaprezentowany system kontroli dostępu i automatyki klasy Enterprise RACS 5 marki Roger.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko za uwagi oraz opinie przekazane podczas targów.

 


Marka Roger na targach EL & TEKNIK

EL & TEKNIK (Odense, Dania)

W dniach od 3 do 5 maja 2022 w "Congress Center" w Odense odbyła się kolejna edycja największych duńskich targów branży elektronicznych systemów zabezpieczeń EL & TEKNIK.

Targi EL & TEKNIK są miejscem umożliwiającym spotkania osób zainteresowanych nowymi kontaktami biznesowymi oraz nowościami technicznymi z branży zabezpieczeń.

Nasz duński partner, firma Pro-Sec A/S była jednym z uczestników wydarzenia. Podczas wystawy na stoisku 1303 został zaprezentowany system kontroli dostępu i automatyki klasy Enterprise RACS 5 marki Roger.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko za uwagi oraz opinie przekazane podczas wydarzenia.

 


Marka Roger na targach FireSafety & Security

FireSafety & Security (Den Bosch, Holandia)

W dniach 13 i 14 kwietnia 2022 w "Brabanthallen" w Den Bosch odbyła się pierwsza edycja holenderskich targów branży elektronicznych systemów zabezpieczeń FireSafety & Security.

Targi FireSafety & Security są miejscem umożliwiającym spotkanie osób zainteresowanych nowymi kontaktami biznesowymi oraz nowościami technicznymi z zakresu technologii bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej.

Nasz holenderski partner, firma Lobeco Fire + Security BV była jednym z uczestników wydarzenia. Podczas wystawy na stoisku C.01 został zaprezentowany system kontroli dostępu i automatyki klasy Enterprise RACS 5 marki Roger.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko za uwagi oraz opinie przekazane podczas targów.

 


Marka Roger na konferencji PROTEGER

PROTEGER (Lizbona, Portugalia)

W dniach od 5 do 7 kwietnia 2022 w "Altice Arena – Sala Tejo" w Lizbonie odbyła się siódma edycja portugalskiej konferencji branży elektronicznych systemów zabezpieczeń PROTEGER.

Konferencja PROTEGER to jedno z największych wydarzeń branży zabezpieczeń w Portugalii, która umożliwia spotkanie wielu ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa.

Nasz portugalski partner, firma IVV Automacao była jednym z głównych sponsorów konferencji. Podczas wystawy został zaprezentowany zarówno system kontroli dostępu i automatyki klasy Enterprise RACS 5, jak i system dystrybucji kluczy i wyposażenia RKDS marki Roger.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko za uwagi oraz opinie przekazane podczas konferencji.

 


Marka Roger na targach SecuriForum

SecuriForum (Budapeszt, Węgry)

W dniach 30 i 31 marca 2022 w "Lurdy Conference and Event Center" w Budapeszcie odbyła się czwarta edycja węgierskich targów i konferencji branży elektronicznych systemów zabezpieczeń SecuriForum.

Konferencja SecuriForum jest miejscem umożliwiającym spotkania osób zainteresowanych nowymi kontaktami biznesowymi, nowościami technicznymi oraz zintegrowanymi rozwiązaniami z zakresu technologii bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej.

Nasz węgierski partner, firma MASCO była jednym z głównych sponsorów wydarzenia. Podczas targów na stoisku "C" został zaprezentowany zarówno system kontroli dostępu RACS 4, jak RACS 5 - system kontroli dostępu i automatyki klasy Enterprise marki Roger. Dodatkowo, podczas konferencji pierwszego dnia o godzinie 13:30 oraz drugiego dnia o godzinie 10:10 została wygłoszona prelekcja: "Systemy kontroli dostępu Roger".

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko za uwagi oraz opinie przekazane podczas targów.

 


Marka Roger na SPIN Extra 2022

SPIN Extra 2022 (Cukrownia Żnin, Polska)

W dniach 30-31 marca 2022 odbyła się kolejna edycja prestiżowego Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych SPIN Extra 2022.

SPIN to tradycyjne wydarzenie branżowe adresowane do projektantów instalacji niskoprądowych, zainteresowanych technologią, chcących rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę i kontakty w branży niskich prądów.

Firma Roger wzięła udział w konferencji w roli Srebrnego Partnera. Pierwszego dnia o godzinie 14:20 została wygłoszona prelekcja: "Wizualizacja i zarządzanie systemami bezpieczeństwa w RACS 5 v2.0. Nowa odsłona polskiej platformy kontroli dostępu klasy Enterprise".

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uwagę w trakcie prezentacji, wartościowe rozmowy oraz cenne opinie przekazane podczas konferencji.

 


Marka Roger na targach SECTECH

SECTECH (Lillestrøm, Norwegia)

W dniach 9 i 10 marca 2022 w NOVA Spektrum w Lillestrøm odbyła się kolejna edycja norweskich targów branży elektronicznych systemów zabezpieczeń SECTECH.

Targi SECTECH to miejsce spotkań dostawców, instalatorów, konsultantów i menedżerów odpowiedzialnych za zakupy w sektorze bezpieczeństwa. Impreza oraz prelekcje skupiają się wyłącznie na technologiach bezpieczeństwa.

Podczas wystawy na stoisku numer A306 został zaprezentowany RACS 5 - system kontroli dostępu i automatyki klasy Enterprise marki Roger.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko za uwagi oraz opinie przekazane podczas targów.

 


Marka Roger na Kongresie SAFE PLACE

SAFE PLACE 2021 (Warszawa, Polska)

W dniach 20-22 października 2021 w Klubie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbyła się czwarta edycja Ogólnopolskiego Kongresu Naukowo-Technicznego SAFE PLACE.

Kongres SAFE PLACE to impreza skupiająca osoby zarządzające bezpieczeństwem w budynkach administracji publicznej, przedstawicieli instytucji bezpieczeństwa narodowego, nauki oraz ekspertów z sektora ochrony osób, mienia i zabezpieczeń technicznych. Panele tematyczne tegorocznego kongresu będą skoncentrowane wokół ochrony antyterrorystycznej obiektów kluczowych dla bezpieczeństwa państwa, budynków niechronionych, cyberbezpieczeństwa w obiektach użyteczności publicznej, zarządzaniu ryzykiem oraz edukacji antyterrorystycznej.

Firma Roger wzięła udział w spotkaniu w roli Złotego Partnera. Podczas trzydniowej imprezy na naszym stanowisku został zaprezentowany system kontroli dostępu, bezpieczeństwa i automatyki klasy Enterprise, RACS 5. W drugim dniu imprezy, podczas warsztatów zaprezentowane zostały: "Praktyczne aspekty wykorzystania bezpiecznych identyfikatorów w systemie kontroli dostępu RACS 5", zaś trzeciego dnia wygłoszono prelekcja: "RACS 5 v2.0 – nie tylko kontrola dostępu. Nowe moduły wizualizacji oraz integracji w polskim systemie klasy Enterprise.".

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uwagę w trakcie prezentacji, wartościowe rozmowy oraz cenne opinie przekazane podczas kongresu.

 


Marka Roger na 19SPIN

19 SPIN Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Pałac i Folwark Łochów

W dniach 29-30 września 2021 odbyła się kolejna edycja prestiżowego Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych 19 SPIN. Po dwóch latach spotkań online impreza powróciła do formy stacjonarnej.

Konferencja SPIN to przegląd nowości branżowych, praktyczna wiedza, specjalistyczne prezentacje i wykłady, indywidualne konsultacje, testowanie i porównywanie rozwiązań branży niskich prądów oraz unikatowa atmosfera.

Firma Roger wzięła udział w konferencji w roli Srebrnego Partnera. Pierwszego dnia o godzinie 13:00 została wygłoszona prelekcja: "RACS 5 v2.0 nie tylko kontrola dostępu. Nowe moduły wizualizacji oraz integracji w polskim systemie klasy Enterprise.".

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uwagę w trakcie prezentacji oraz za sugestie i opinie przekazane podczas imprezy.

 


Marka Roger na SPIN Extra 2021 on-line

SPIN Extra 2021 on-line

W dniu 17 marca 2021 odbyła się kolejna edycja prestiżowego Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych SPIN Extra 2021, która ze względu na aktualną sytuację tym razem miała charakter on-line.

Konferencja SPIN to przegląd nowości branżowych, praktyczna wiedza, specjalistyczne prezentacje i wykłady, indywidualne konsultacje, testowanie i porównywanie rozwiązań branży niskich prądów oraz unikatowa atmosfera.

Firma Roger wzieła udział w spotkaniu w roli Partnera. Podczas imprezy o godzinie 10:50 została wygłoszona prelekcja: "RACS 5 – Polski system kontroli dostępu i automatyki budynkowej klasy Enterprise. Pola zastosowania oraz dobre praktyki projektowania".

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uwagę i aktywny udział podczas prelekcji oraz za sugestie i opinie przekazane podczas spotkania.

 


Marka Roger na Seminarium Regionalnym

Seminarium Regionalne (Sopot, Polska)

Dnia 11 lutego 2020 w Hotelu Sofitel Grand w Sopocie odbyło się Seminarium Regionalne dotyczące instalacji elektrycznych i automatyki budynkowej.

Seminarium Regionalne to impreza skupiająca projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć.

W trakcie wydarzenia na naszym stanowisku został zaprezentowany system kontroli dostępu, bezpieczeństwa i automatyki klasy Enterprise, RACS 5 oraz została wygłoszona prelekcja: "Pola zastosowania systemu kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5".

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uwagę podczas prelekcji oraz za sugestie i opinie przekazane podczas seminarium.

 


Marka Roger na Seminarium Wielkopolskim w Poznaniu

Seminarium Wielkopolskie (Poznań, Polska)

W dniu 5 grudnia 2019 w Hotelu NOVOTEL w Poznaniu odbyło się Seminarium Wielkopolskie dotyczące instalacji elektrycznych i automatyki budynkowej.

Seminarium Wielkopolskie to impreza skupiająca projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć, biur projektowych oraz inwestorów instytucjonalnych.

W trakcie wydarzenia na naszym stanowisku został zaprezentowany system kontroli dostępu, bezpieczeństwa i automatyki klasy Enterprise, RACS 5 a o godzinie 12:00 została wygłoszona prelekcja: "Pola zastosowania systemu kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5".

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uwagę podczas prelekcji oraz za sugestie i opinie przekazane podczas seminarium.

 


Marka Roger na Kongresie SAFE PLACE

SAFE PLACE 2019 (Jachranka k. Warszawy, Polska)

W dniach 19-20 listopada 2019 w Centrum Kongresowym Hotelu Windsor w Jachrance k. Warszawy odbyła się trzecia edycja Ogólnopolskiego Kongresu Naukowo-Technicznego SAFE PLACE.

Kongres SAFE PLACE to impreza skupiająca przedstawicieli budynków administracji publicznej, instytucji sektora finansowego, obiektów kluczowych dla bezpieczeństwa państwa, uczelni wyższych itp. Panele tematyczne tegorocznego kongresu były skoncentrowane wokół ochrony antyterrorystycznej obiektów kluczowych dla bezpieczeństwa państwa, budynków niechronionych oraz edukacji antyterrorystycznej i kwestii społecznych walki z terroryzmem.

Firma Roger wzięła udział w spotkaniu w roli Partnera Technicznego. Podczas dwudniowej imprezy na naszym stanowisku został zaprezentowany system kontroli dostępu, bezpieczeństwa i automatyki klasy Enterprise, RACS 5. Poza tym w pierwszym dniu imprezy, 19 listopada o godzinie 16:00 została wygłoszona prelekcja: "Bezpieczeństwo w systemie kontroli dostępu RACS 5", zaś drugiego dnia, 20 listopada o godzinie 10:20 została wygłoszona prelekcja: "Pola zastosowania systemu kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5".

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uwagę podczas prelekcji oraz za sugestie i opinie przekazane podczas kongresu.

 


Projekt BMS 2019 (Łochów, Polska)

W dniach 6-7 listopada 2019 w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Pałac i Folwark Łochów odbyła się czwarta edycja ogólnopolskiej konferencji Projekt BMS.

Marka Roger na konferencji Projekt BMSKonferencja Projekt BMS łączy z jednej strony producentów i dostawców rozwiązań automatyki budynkowej oraz integratorów, instalatorów, służby techniczne oraz zarządców nieruchomości z drugiej.

Firma Roger wzięła udział w spotkaniu w roli Srebrnego Partnera. Podczas dwudniowej imprezy na naszym stanowisku został zaprezentowany system kontroli dostępu, bezpieczeństwa i automatyki RACS 5, zaś w pierwszym dniu imprezy, 6 listopada o godzinie 13:50 została wygłoszona prelekcja: "Pola zastosowania systemu kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5".

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uwagę podczas prelekcji oraz za sugestie i opinie przekazane podczas konferencji.

 


17 SPIN (Zakopane, Polska)

W dniach 25-26 września 2019 w Hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA położonym w Zakopanem odbyła się kolejna, jesienna edycja prestiżowego Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych SPIN. 

Marka Roger na konferencji 17SPINKonferencja SPIN łączy z jednej strony producentów i dystrybutorów rozwiązań z branży niskich prądów, w tym systemów zabezpieczeń oraz projektantów instalacji niskoprądowych z drugiej.

Firma Roger wzięła udział w spotkaniu w roli Srebrnego Partnera. Podczas dwudniowej imprezy na naszym stanowisku został zaprezentowany system kontroli dostępu, bezpieczeństwa i automatyki RACS 5, zaś w pierwszym dniu imprezy, 25 września 2019 o godzinie 15:10 została wygłoszona prelekcja: "Pola zastosowania systemu kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5".

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uwagę podczas prelekcji oraz za sugestie i opinie przekazane podczas konferencji.

 


Marka Roger na konferencji Facility & Property Management

Facility & Property Management (Warszawa, Polska)

W dniu 28 sierpnia 2019 w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” S.A. w Warszawie odbyła się XII edycja konferencji Facility & Property Management - bezpieczna i oszczędna nieruchomość.

Celem imprezy było przedstawienie najnowszych trendów w obszarze nieruchomości oraz poszerzenie wiedzy zarządzających nieruchomościami na temat możliwości, jakie niosą za sobą nowe technologie.

Firma Roger wzięła udział w spotkaniu w roli Partnera. Podczas imprezy na naszym stanowisku został zaprezentowany system kontroli dostępu, bezpieczeństwa i automatyki RACS 5, a o godzinie 13:30 została wygłoszona prelekcja: "Pola zastosowania systemu kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5".

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uwagę podczas prelekcji oraz za sugestie i opinie przekazane podczas konferencji.

 


Marka Roger na konferencji IBCON

IBCON (Warszawa, Polska)

W dniu 14 maja 2019 w Hotelu Novotel Airport w Warszawie odbyła się Konferencja & Wystawa IBCON przybliżająca rozwiązania z zakresu biznesu, Internetu i technologii w branży komercyjnych nieruchomości.

Konferencja IBCON to impreza skupiająca decydentów i specjalistów w branży komercyjnych nieruchomości, którzy wdrażają i zarządzają dynamicznie rozwijającymi się technologiami inteligentnego budynku.

Firma Roger wzięła udział w spotkaniu w roli Złotego Partnera Konferencji. Podczas imprezy na naszym stanowisku został zaprezentowany system bezpieczeństwa, automatyki i kontroli dostępu RACS 5, a o godzinie 10:00 została wygłoszona prelekcja: "Pola zastosowania systemu kontroli dostępuautomatyki budynkowej RACS 5".

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uwagę podczas prelekcji oraz za sugestie i opinie przekazane podczas konferencji.

 


SPIN Extra 2019 (Siła k. Olsztyna, Polska)

Marka Roger na konferencji SPIN Extra 2019W dniach 20-21 marca 2019 w Hotelu Marina Club położonym w Sile koło Olsztyna odbyła się wiosenna edycja prestiżowego Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych SPIN Extra 2019.

Marka Roger na konferencji SPIN Extra 2019Konferencja SPIN łączy z jednej strony producentów i dystrybutorów rozwiązań z branży niskich prądów, w tym systemów zabezpieczeń oraz projektantów instalacji niskoprądowych z drugiej.

Firma Roger wzięła udział w spotkaniu w roli Złotego Partnera. Podczas dwudniowej imprezy na naszym stanowisku został zaprezentowany system bezpieczeństwa, automatyki i kontroli dostępu RACS 5, zaś w pierwszym dniu imprezy, 20 marca 2019 o godzinie 11:20 została wygłoszona prelekcja: "Pola zastosowania systemu kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5".

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uwagę podczas prelekcji oraz za sugestie i opinie przekazane podczas konferencji.

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji z wiosennej edycji Spin Extra 2019:

 


Marka Roger na targach SECTECH

SECTECH (Lillestrøm, Norwegia)

W dniach 6 i 7 marca w Lillestrøm odbyła się kolejna edycja norweskich targów branży elektronicznych systemów zabezpieczeń SECTECH.

Podczas wystawy na stoisku numer A22 został zaprezentowany nowy system bezpieczeństwa, automatyki i kontroli dostępu RACS 5 marki Roger.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko za uwagi oraz opinie przekazane podczas targów.

 


Marka Roger na targach NEW SECURITY

NEW SECURITY (Leuven-Haasrode, Belgia)

Tegoroczna edycja prestiżowych targów branży elektronicznych systemów zabezpieczeń NEW SECURITY odbyła się 13 oraz 14 lutego w beligijskim Leuven-Haasrode.

Podczas wystawy na stoisku numer 4.6 został zaprezentowany nowy system bezpieczeństwa, automatyki i kontroli dostępu RACS 5 marki Roger.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko za uwagi oraz opinie przekazane podczas targów.

 


Marka Roger na targach INTERSEC

INTERSEC 2019 (Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie)

W dniach 20-22 stycznia 2019 roku w Dubaju odbyła się dwudziesta pierwsza edycja targów INTERSEC, największego i najbardziej prestiżowego wydarzenia związanego z branżą elektronicznych systemów zabezpieczeń na Bliskim Wschodzie.

Podczas targów na stoisku SA-A47 został zaprezentowany nowy system bezpieczeństwa, automatyki i kontroli dostępu RACS 5 marki Roger.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim odwiedzającym stoisko za uwagi oraz opinie przekazane podczas targów.

 


Marka Roger na konferencji PROTEGER

PROTEGER 2018 (Lizbona, Portugalia)

W dniach 13-15 listopada w Lizbonie odbyła się szósta edycja konferencji PROTEGER 2018, jednego z głównych wydarzeń związanych z branżą elektronicznych systemów zabezpieczeń w Portugalii.

Podczas konferencji na stoisku numer 39 został zaprezentowany nowy system kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5 marki Roger.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko za uwagi oraz opinie przekazane podczas konferencji.

 


Marka Roger na Seminarium Regionalnym

Seminarium Regionalne (Sopot, Polska)

W dniu 2 października w Sopocie odbyło się Seminarium Regionalne dotyczące instalacji elektrycznych i automatyki budynkowej. 

W trakcie seminarium zaprezentowane zostały pola zastosowania systemu kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5 marki Roger.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uwagę podczas prezentacji oraz za sugestie i opinie przekazane podczas konferencji.

 


Marka Roger na targach ELIADEN

ELIADEN 2018 (Lillestrom, Norwegia)

Kolejna edycja ELIADEN, jednej z największych norweskich imprez targowych z branży przemysłu elektronicznego odbyła się w dniach
29-31 maja w Lillestrom.

Podczas targów ELIADEN na stoisku C04-02 został zaprezentowany nowy system kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5 marki Roger.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko za uwagi oraz opinie przekazane podczas targów.

 


Marka Roger na targach Securex

Securex (Poznań, Polska)

W dniach 23-26 kwietnia 2018 r. w Poznaniu odbyła się dwudziesta druga edycja największych i najbardziej prestiżowych polskich targów branży zabezpieczeń SECUREX.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tegorocznej edycji targów Securex. Cieszymy się, że nowe produkty spotkały się z dużym zainteresowaniem oraz pozytywnym przyjęciem przez odwiedzających. Liczymy, że innowacyjność nowych rozwiązań kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy przyniesie naszym klientom wymierne korzyści.

Dziękujemy za spotkanie, owocne rozmowy, uwagi oraz opinie przekazane podczas targów.

 


Marka Roger na targach SECURITY EXPO NORTH AFRICA 2018

SECURITY EXPO NORTH AFRICA 2018 (Tunis, Tunezja)

Trzecia edycja SECURITY EXPO NORTH AFRICA 2018, jednej z najważniejszych imprez targowych branży zabezpieczeń w tym regionie Afryki odbyła się w dniach od 28 lutego do 4 marca w Tunisie.

W trakcie targów na stoisku D w hali nr. 1 został zaprezentowany nowy system kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5 marki Roger.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym targi za uwagi oraz opinie przekazane podczas targów.

 


Marka Roger na targach SICUR

SICUR - International Security, Safety & Fire Exhibition (Madryt, Hiszpania)

W dniach 20-23 lutego w Madrycie odbyła się dziewiętnasta edycja największych hiszpańskich targów związanych z branżą elektronicznych systemów zabezpieczeń: SICUR - International Security, Safety & Fire Exhibition.

Podczas targów Sicur na stoisku 10B26 został zaprezentowany nowy system kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5 marki Roger.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za przekazane podczas targów uwagi oraz opinie na temat naszych produktów.

 


Marka Roger na targach SICUREZZA 2017

SICUREZZA 2017 (Mediolan, Włochy)

Sicurezza - największa włoska impreza targowa branży elektronicznych zabezpieczeń odbyła się w tym roku w dniach 15-17 listopada w Mediolanie.

Produkty marki Roger zostały zaprezentowane na stanowisku P25 w hali nr 7.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym targi za uwagi oraz opinie przekazane podczas targów.

 


Projekt BMS 2017 (Ołtarzew, Polska)

Marka Roger na konferencji Projket BMS 2017W dniach 18–19 października 2017 w hotelu Lamberton & Conference położonym w miejscowości Ołtarzew, odbyła się druga edycja ogólnopolskiej konferencji Projekt BMS organizowanej przez Lockus.

Marka Roger na konferencji Projekt BMSKonferencja Projekt BMS łączy z jednej strony producentów i dostawców rozwiązań automatyki budynkowej oraz integratorów, instalatorów, służby techniczne oraz zarządców nieruchomości z drugiej.

Firma Roger wzięła udział w konferencji w roli Złotego Partnera. Podczas dwudniowej imprezy na stanowisku 1 zostały zaprezentowane nowe produkty w ramach systemu kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5, zaś w pierwszym dniu imprezy, 18 października 2017 została wygłoszona prelekcja: "Skalowalny system kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5".

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy za odwiedziny, udział w prelekcji, owocne rozmowy oraz przekazane opinie.

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji z tegorocznej edycji Projekt BMS 2017:

 


15 SPIN (Zakopane, Polska)

Marka Roger na konferencji 15SPINW dniach 27–28 września 2017 w Nosalowy Dwór Resort & Spa położonym w Zakopanem, odbyła się kolejna, jesienna edycja konferencji SPIN organizowanej przez Lockus.

Marka Roger na konferencji 15 SPINKonferencja SPIN (Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych) łączy z jednej strony producentów i dystrybutorów rozwiązań z branży niskich prądów w tym systemów zabezpieczeń oraz projektantów instalacji niskoprądowych z drugiej.

Firma Roger wzięła udział w konferencji w roli Srebrnego Partnera. Podczas dwudniowej imprezy na stanowisku 23 zostały zaprezentowane nowe produkty w ramach systemu kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5, zaś w pierwszym dniu imprezy, została wygłoszona prelekcja: "Skalowalny system kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5".

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy za odwiedziny, udział w prelekcji, owocne rozmowy oraz przekazane opinie.

 


Marka Roger na targach IFSEC South East Asia 2017

IFSEC South East Asia 2017 (Kuala Lumpur, Malezja)

W dniach 06-08 września 2017 na terenie Kuala Lumpur Convention Centre Kuala Lumpur City Centre odbyła się jak co roku jedna z najważniejszych imprez targowych branży zabezpieczeń dla regionu południowo-wschodniej Azji - IFSEC South East Asia 2017.

Marka Roger była promowana na stoisku Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady i Konsulatów RP.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować WPHI za udaną współpracę, będącą kontynuacją zeszłorocznego bezpośredniego udziału w targach oraz promocję marki Roger podczas tegorocznej edycji targów IFSEC SEA.

 


Marka Roger na targach Segurex 2017

SEGUREX 2017 (Lizbona, Portugalia)

W dniach 03-06 maja 2017 w Lizbonie w odbyła się flagowa impreza targowa branży zabezpieczeń dla rynku Portugalskiego: SEGUREX – International Safety and Security Exhibition.

Podczas imprezy zostały zaprezentowane produkty kontroli dostępu marki Roger.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za uwagi oraz opinie przekazane podczas imprezy.

 


SPIN 2017 extra. (Kołobrzeg, Polska)

Marka Roger na konferencji SPIN Extra 2017 W dniach 15–16 marca 2017 w Hotelu AQUARIUS SPA położonym w Kołobrzegu, odbyła się kolejna, wiosenna edycja konferencji
SPIN Extra 2017 organizowanej przez Lockus.

Marka Roger na konferencji SPIN Extra 2017Konferencja SPIN (Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych) łączy z jednej strony producentów i dystrybutorów rozwiązań z branży niskich prądów w tym systemów zabezpieczeń oraz projektantów instalacji niskoprądowych z drugiej.

Firma Roger wzięła udział we wspomnianej edycji konferencji w roli Srebrnego Partnera. Podczas dwudniowej imprezy na stanowisku 23 zostały zaprezentowane nowe produkty w ramach systemu RACS 5, zaś w drugim dniu imprezy, 16 marca 2017 o godzinie 9:50 w sali Laguna II przeprowadzono prelekcję: "Skalowalny system kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5".

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy za odwiedziny, udział w prelekcji, owocne rozmowy oraz przekazane opinie.

 


Marka Roger na targach Sectech Expo & Seminars

Sectech Expo & Seminars 2017 (Lillestrøm, Norwegia)

W dniach 15-16 marca 2017 odbyła się kolejna edycja norweskiej imprezy targowej z branży zabezpieczeń – Sectech Expo & Seminars.

Podczas imprezy został zaprezentowany nowy system kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym targi za uwagi oraz opinie przekazane podczas targów.

 


Marka Roger na targach BEZPEKA

BEZPEKA 2016 (Kijów, Ukraina)

W dniach 18 - 21 października 2016 r. w Kijowie odbyła się kolejna edycja największych ukraińskich targów branży zabezpieczeń - BEZPEKA.

Podczas tegorocznej imprezy został zaprezentowany nowy, skalowalny system kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny na stoisku B541, na którym prezentowane były produkty marki Roger.

 


Marka Roger na targach Project Lebanon

Project Lebanon (Bejrut, Liban)

W dniach od 31/05 - 04/06 2016 odbyła się dwudziesta edycja targów Project Lebanon.

Podczas imprezy zostały zaprezentowane nowości z oferty w dziedzinie kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy w tym nowy system kontroli dostępu RACS 5.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny na stoisku J17, na którym prezentowane były produkty marki Roger.

 


Marka Roger na targach Securex 2016

Securex (Poznań, Polska)

W dniach 25-28 kwietnia 2016 w Poznaniu odbyła się dwudziesta pierwsza edycja największej polskiej imprezy targowej branży zabezpieczeń - SECUREX.

  Podczas tegorocznej edycji targów zostały zaprezentowane:
 • System RACS 5 w technologii 13.56 MHz
 • Bezprzewodowe elementy systemu RACS 5
 • Rejestracja czasu pracy w systemie RACS 5
 • System RACS 5 w technologii EM 125 kHz
 • Integracje systemu RACS 4.5
 • Automatyka hotelowa

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tegorocznej edycji targów Securex. Cieszymy się, że nowe produkty spotkały się z dużym zainteresowaniem oraz pozytywnym przyjęciem przez odwiedzających. Liczymy, że innowacyjność nowych rozwiązań kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy przyniesie naszym klientom wymierne korzyści.

Dziękujemy za spotkanie, owocne rozmowy, uwagi oraz opinie przekazane podczas targów.

 


Marka Roger na targach SICUR

SICUR - International Security Safety & Fire Exhibition (Madryt, Hiszpania)

W dniach 23-26 lutego odbyła się w madryckim centrum wystawienniczym dziewiętnasta edycja największych hiszpańskich targów z branży elektronicznych systemów zabezpieczeń: SICUR - International Security Safety & Fire Exhibition.

Podczas targów Sicur zostały zaprezentowane rozwiązania kontroli dostępu marki Roger na dwóch stoiskach 10G29 jak i 10B30.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny obu stoisk podczas targów.

 


Marka Roger na targach Security Exhibition & Conference

Security Exhibition & Conference (Melbourne, Australia)

W dniach 15-17 lipca 2015 odbyła się kolejna edycja wiodącej imprezy targowej z branży zabezpieczeń w Australii - Security Exhibition & Conference.

Podczas imprezy zostały zaprezentowane: integracja systemu RACS 4 z systemem zamków bezprzewodowych oraz nowa linia wzornicza czytników zbliżeniowych Quadrus.

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili stoisko E8 gdzie prezentowane były produkty marki Roger.

 


Marka Roger na targach Segurex 2015

SEGUREX 2015 (Lizbona, Portugalia)

W dniach 06-09 maja 2015 w Lizbonie odbyła się flagowa impreza targowa branży zabezpieczeń dla rynku Portugalskiego: SEGUREX – International Safety and Security Exhibition.

Podczas imprezy zostały zaprezentowane produkty systemu kontroli dostępu RACS 4 wraz z nową linią wzorniczą czytników zbliżeniowych Quadrus.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny stoiska 3D04, na którym zaprezentowane zostały produkty marki Roger.

 


Marka Roger na targach Sectech Expo & Seminars

Sectech Expo & Seminars 2015 (Oslo, Norwegia)

W dniach 24-25 marca 2015 odbyła się norweska impreza targowa z branży zabezpieczeń – Sectech Expo & Seminars.

Podczas imprezy został zaprezentowany nowy system kontroli dostępu RACS 5.

Serdecznie dziękujemy wszysttkim, którzy odwiedzili stoisko A09 i zapoznali się z produktami marki Roger.

 


Marka Roger na targach SICUREZZA 2014

SICUREZZA 2014 (Mediolan, Włochy)

Sicurezza - największa włoska impreza targowa branży elektronicznych zabezpieczeń odbyła się w tym roku w dniach 12-14 listopada w Mediolanie.

Podczas imprezy został zaprezentowany system kontroli dostępu RACS wraz z nowościami z oferty.

 


Marka Roger na targach ROMANIAN SECURITY FAIR 2014

ROMANIAN SECURITY FAIR 2014 (Bukareszt, Rumunia)

W dniach 8-10 października 2014 w stolicy Rumunii odbyła się trzecia edycja targów ROMANIAN SECURITY FAIR.

Podobnie jak w przypadku dwóch pierwszych edycji podczas targów zostały zaprezentowane produkty kontroli dostępu marki Roger. Wśród zaprezentowanych nowości szczególnym zainteresowaniem cieszyły się czytniki zbliżeniowe MIFARE w nowej linii wzorniczej Quadrus.

Uprzejmie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzając stoisko 07 w sektorze B zapoznali się z kontrolą dostępu marki Roger.

 


Marka Roger na targach Security Exhibition & Conference

Security Exhibition & Conference (Melbourne, Australia)

W dniach 02-06 czerwca 2014 odbyła się wiodąca impreza targowa w Australii Security Exhibition & Conference.

Po raz pierwszy od dekady targi miały miejsce w Melbourne. Podczas imprezy zostały zaprezentowane: integracja systemu RACS 4 z systemem zamków bezprzewodowych oraz nowa linia wzornicza czytników zbliżeniowych Quadrus.

Serdecznie dziękujemy wszysttkim, którzy odwiedzili stoisko E42 i zapoznali się z produktami marki Roger.

 


Marka Roger na targach Project Lebanon

Project Lebanon (Bejrut, Liban)

W dniach 03-06 czerwca 2014 odbyła się dziewiętnasta edycja targów Project Lebanon.

Podczas imprezy zostały zaprezentowane nowości z oferty w dziedzinie kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko J17, podczas targów.

 


Marka Roger na targach SECUREX 2014Marka Roger na targach SECUREX 2014

SECUREX 2014 (Poznań, Polska)

W dniach 08 – 11 kwietnia 2014 w Poznaniu odbyła się dwudziesta edycja największej polskiej imprezy targowej branży zabezpieczeń - SECUREX 2014.

  Podczas tegorocznej edycji targów zaprezentowaliśmy między innymi:
 • nowy system kontroli dostępu RACS 5
 • nowe możliwości popularnego systemu RACS 4
 • autonomiczny system rejestracji czasu pracy RCP Master 2
 • rejestrator czasu pracy z ekranem dotykowym
 • nowe czytniki zbliżeniowe serii QUADRUS
 • integrację systemu RACS 4 z zamkami mechatronicznymi Aperio (Assa Abloy)
 • system automatyki hotelowej z urządzeniami serii QUADRUS

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tegorocznej edycji targów Securex. Cieszymy się, że nowe produkty spotkały się z dużym zainteresowaniem oraz pozytywnym przyjęciem przez odwiedzających. Liczymy, że innowacyjność nowych rozwiązań kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy przyniesie naszym klientom wymierne korzyści.

Dziękujemy za spotkanie, owocne rozmowy, uwagi oraz opinie przekazane podczas targów.

 


Marka Roger na targach iSEC 2013

iSEC 2013 (Belgrad, Serbia)

Miło jest nam poinformować, że nasze urządzenia były prezentowane podczas tegorocznej edycji targów iSEC, na których marka Roger jest obecna od 2011 roku.

W dniach 25-28 września 2013 roku w Belgradzie, zaprezentowane zostały nasze rozwiązania w zakresie kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim odwiedzającym którzy, mieli okazję zapoznać się z ofertą marki Roger podczas targów. 

 


Marka Roger na targach Project Lebanon

Project Lebanon (Bejrut, Liban)

Następną czerwcową imprezą, na której m.in. promowane były specjalistyczne rozwiązania w dziedzinie elektronicznych systemów zabezpieczeń, była trwająca od 4 do 7 czerwca 2013 r., 18 edycja targów Project Lebanon zorganizowanych Bejrucie.

Nasze rozwiązania z zakresu kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy były prezentowane na stoisku naszego libańskiego dystrybutora.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym, którzy mieli okazję zapoznać się z naszymi produktami podczas targów.

 


Marka Roger na targach SSA 2013

SSA 2013 (Amsterdam, Holandia)

Podobnie jak przed dwoma laty, marka Roger była promowana podczas targów Safety & Security Amsterdam 2013, które odbyły się w stolicy Holandii w dniach od 4 do 6 czerwca 2013 r.

W trakcie imprezy zaprezentowane zostały nasze nowe produkty z oferty kontroli dostępu.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim odwiedzającym za możliwość bezpośredniego kontaktu oraz przekazane uwagi i sugestie.

 


Marka Roger na targach Segurex 2013

SEGUREX 2013 (Lizbona, Portugalia)

Miło jest nam poinformować, że nasze produkty z zakresu kontroli dostępu oraz rejestracji pracy wartowników były promowane podczas największych targów branży zabezpieczeń w Portugalii – Segurex 2013. Targi odbyły się w dniach od 7 do 11 maja w Lizbonie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym, którzy zapoznali się z rozwiązaniami marki Roger w trakcie targów.

 


Marka Roger na targach INTERSEC 2013

INTERSEC 2013 (Dubaj, ZEA)

Miło jest nam poinformować, że po raz kolejny marka Rogerr była promowana na targach INTERSEC, których tegoroczna edycja miała miejsce w dniach 15-17 stycznia 2013 r. w Dubaju.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim odwiedzającym którzy, mieli okazję zapoznać się z ofertą marki Roger podczas targów.

 


Marka Roger na targach SECTECH 2012

SECTECH 2012 (Kopenhaga, Dania)

W dniach 14-15 listopada 2012 r. w Kopenhadze miała miejsce duńska edycja targów Sectech 2012.

Na targach zostały zaprezentowane nowości z naszej oferty kontroli dostępu, a wśród nich możliwość integracji systemu kontroli dostępu RACS 4 z systemem alarmowym INTEGRA.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym, którzy mieli okazję zapoznać się z naszymi produktami podczas targów.

 


Marka Roger na targach Security 2012

Security 2012 (Kiszyniów, Mołdawia)

Podobnie jak przed rokiem, marka Roger była promowana podczas targów Security 2012, które odbyły się w stolicy Mołdawii w dniach od 1 do 4 listopada 2012 r.

W trakcie imprezy zaprezentowane zostały nasze produkty z dziedziny kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim którzy, zapoznali się z ofertą marki Roger podczas targów.

 


Marka Roger na targach SICUREZZA 2012

SICUREZZA 2012 (Mediolan, Włochy)

Miło nam poinformować, że nasze produkty były promowane podczas tegorocznej, piętnastej edycji targów SICUREZZA, które odbyły się w dniach 6-7 listopada w Mediolanie.

W trakcie imprezy zaprezentowane zostały wybrane produkty z oferty Roger.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim którzy, odwiedzili stoisko podczas targów.

 


Marka Roger na targach ROMANIAN SECURITY FAIR 2012

ROMANIAN SECURITY FAIR 2012 (Bukareszt, Rumunia)

Kolejną październikową imprezą, na której promowane były specjalistyczne rozwiązania w dziedzinie elektronicznych systemów zabezpieczeń, była trwająca od 25 do 27 października 2012 r., druga edycja targów ROMANIAN SECURITY FAIR zorganizowanych w stolicy Rumunii.

Podobnie jak przed dwoma laty podczas imprezy promowana była oferta marki Roger.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za okazane zainteresowanie.

 


Marka Roger na targach BEZPEKA 2012

BEZPEKA 2012 (Kijów, Ukraina)

W dniach 23 - 26 października 2012 r. w Kijowie miała miejsce kolejna edycja targów branży zabezpieczeń - BEZPEKA, na których nasze produkty są promowane od 2008r.

Miło nam poinformować iż podczas tegorocznej edycji imprezy zostały zaprezentowane nasze nowe produkty z dziedziny kontroli dostępu.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim odwiedzającym którzy, mieli okazję zapoznać się z ofertą marki Roger podczas targów.

 


Marka Roger na targach SECUREX 2012Marka Roger na targach SECUREX 2012

SECUREX 2012 (Poznań, Polska)

W dniach 23 – 26 kwietnia 2012 w Poznaniu odbyła się dziewiętnasta edycja największej polskiej imprezy targowej branży zabezpieczeń - SECUREX 2012. Podczas tegorocznej edycji targów zaprezentowaliśmy między innymi:

 • nowe produkty w ramach uznanego systemu kontroli
 • dostępu RACS 4
 • najnowsze rozszerzenia systemu RACS 4: integrację z systemem CCTV oraz integrację z systemem alarmowym INTEGRA
 • zapowiedź nowego sieciowego systemu kontroli dostępu RACS 5
 • zapowiedź drugiej edycji systemu rejestracji czasu pracy RCP Master 2
 • system dostępu i rejestracji dziecka w przedszkolu SDR Junior
 • nowe produkty wprowadzone ostatnio do oferty, jak i zapowiedzi tych produktów, które do oferty trafią w tym roku

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów. Cieszymy się, że nowe produkty spotkały się z ciepłym przyjęciem odwiedzających oraz liczymy, że ich innowacyjność przyniesie naszym klientom wymierne korzyści. Dziękujemy za wszystkie owocne rozmowy, uwagi oraz opinie przekazane podczas targów.

 


Marka Roger na targach SAFETY AND SECURITY

SAFETY AND SECURITY (Sofia, Bułgaria)

Miło nam poinformować, że nasze produkty były promowane podczas targów SAFETY AND SECURITY, które odbyły się w dniach od 28 lutego do 2 marca 2012 w stolicy Bułgarii, w ramach imprezy 19th International Specialised Exhibition and Seminar.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoiska, na których były prezentowane nasze rozwiązania kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy.

 


Marka Roger na targach INTERSEC 2012

INTERSEC 2012 (Dubaj, ZEA)

Marka Roger była promowana na największej na Bliskim Wschodzie imprezie branży zabezpieczeń - INTERSEC 2012, która odbyła się w dniach 15-17 stycznia w Dubaju.

Nasze rozwiązania z zakresu kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy były prezentowane na stoisku naszego libańskiego dystrybutora.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym, którzy mieli okazję zapoznać się z naszymi produktami podczas targów.

 


Marka Roger na targach Security Middle East 2011

SECURITY MIDDLE EAST SHOW 2011 (Bejrut, Liban)

W dniach 28-30 listopada 2011 w stolicy Libanu odbyły się lokalne targi branży zabezpieczeń SMES 2011.

Miło nam poinformować, że podczas libańskiej imprezy targowej promowane były nasze systemy kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim którzy, zapoznali się z ofertą marki Roger podczas targów.

 


Marka Roger na targach iSEC 2011

iSEC 2011 (Belgrad, Serbia)

Miło nam poinformować, że podczas tegorocznej edycji targów iSEC, które odbyły się w dniach 2-5 listopada w Belgradzie, zostały zaprezentowane nasze rozwiązania w zakresie kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy, które to cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród bałkańskich klientów branży zabezpieczeń.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim odwiedzającym którzy, mieli okazję zapoznać się z ofertą marki Roger podczas targów.

 


Marka Roger na targach Security 2011

SECURITY 2011 (Kiszyniów, Mołdawia)

Kolejną wrześniową imprezą targową promującą specjalistyczne rozwiązania w dziedzinie elektronicznych systemów zabezpieczeń były targi SECURITY 2011, które odbyły się w stolicy Mołdawii w dniach 21-24 września bieżącego roku.

Podczas targów SECURITY 2011 zostały zaprezentowane nasze produkty z dziedziny kontroli dostępu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za okazane zainteresowanie.

 


Marka Roger na targach APS 2011

APS 2011 (Paryż, Francja)

Podczas tegorocznej edycji targów APS, które  odbyły się w dniach 20-22 września w Paryżu, firma Roger zaprezentowała swoje rozwiązania kontroli dostępu na stoisku jednego ze swych francuskich partnerów.

Udział w targach był odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie produktami marki Roger ze strony firm instalatorskich znad Sekwany.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za  zainteresowanie jakie okazali naszym produktom.

 


Marka Roger na SecurityUser Expo 2011

SECURITYUSER EXPO (Kopenhaga, Dania)

W dniach 19-21 września 2011 roku, na terenie starego browaru Carslsberg w Kopenhadze odbyły się, największe w Danii, targi poświęcone bezpieczeństwu i ochronie przeciwpożarowej - SECURITYUSER EXPO 2011.

Podczas imprezy zaprezentowano, popularne na rynku duńskim, systemy kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy oraz rejestracji pracy wartowników marki Roger.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za okazane zainteresowanie.

 


Marka Roger na targach SSA 2011

SSA 2011 (Amsterdam, Holandia)

Tegoroczna edycja jednej z największych imprez targowych dla krajów Beneluksu – SAFETY & SECURITY AMSTERDAM odbyła się w dniach 15-17 marca 2011.

Podczas targów promowane były zarówno  standardowe jak i zaawansowane rozwiązania z zakresu systemów kontroli dostępu Roger.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za okazane zainteresowanie.

 


Marka Roger na targach NS 2011

NEW SECURITY 2011 (Brabantlaan, Belgia)

W dniach 2-4 marca 2011 w mieście Brabantlaan odbyły się targi NEW SECURITY 2011.

Podczas tegorocznej edycji belgijskich targów zostały zaprezentowane zarówno autonomiczne jak i sieciowe rozwiązania kontroli dostępu Roger.

Pierwszy raz podczas imprezy targowej został zaprezentowany PR411DR - standardowy kontroler dostępu w obudowie DIN Rail 35mm, który cieszył się sporym zainteresowaniem.

 


Marka Roger na targach INTERSEC 2011

INTERSEC 2011 (Dubaj, ZEA)

Podczas tegorocznej edycji targów INTERSEC, które odbyły się w dniach 16-18 stycznia w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie), zostały zaprezentowane profesjonalne rozwiązania kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy firmy Roger.

Polskie systemy kontroli dostępu cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród klientów branży zabezpieczeń z Bliskiego Wchodu.

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim którzy, odwiedzili stoisko podczas targów.

 


Marka Roger na targach Sectech 2010

SECTECH 2010 (Kopenhaga, Dania)

Duńska edycja skandynawskich targów SECTECH odbyła się w dniach 17-18 listopada 2010 w Kopenhadze.

W trakcie imprezy zostały zaprezentowane nasze systemy kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy oraz rejestracji pracy wartowników, które dzięki wysokiej jakości oraz zaawansowanej funkcjonalności cieszą się sporym powodzeniem na rynku duńskim.

Serdecznie dziękujemy odwiedzającym za  zainteresowanie jakie okazali naszym produktom.

 


Marka Roger na targach Romanian Security Fair 2010

ROMANIAN SECURITY FAIR 2010 (Bukareszt, Rumunia)

Pierwsza edycja targów ROMANIAN SECURITY FAIR zorganizowanych przez Rumuńskie Stowarzyszenie Techniki Zabezpieczeń odbyła się w dniach 19-21 października 2010r. w Bukareszcie.

Podczas imprezy promowane były polskie systemy kontroli dostępu oraz marka Roger.

Dzięki świetnej relacji jakości do kosztu nasze produkty zostały ciepło przyjęte przez rynek rumuński podczas targów.

unia flaga
Zapamiętaj ustawienia
Ustawienia plików cookies
Do działania oraz analizy naszej strony używamy plików cookies i podobnych technologii. Pomagają nam także zrozumieć w jaki sposób korzystasz z treści i funkcji witryny. Dzięki temu możemy nadal ulepszać i personalizować korzystanie z naszego serwisu. Zapewniamy, że Twoje dane są u nas bezpieczne. Nie przekazujemy ich firmom trzecim. Potwierdzając tę wiadomość akceptujesz naszą Politykę plików cookies.
Zaznacz wszystkie zgody
Odrzuć wszystko
Przeczytaj więcej
Essential
Te pliki cookie są potrzebne do prawidłowego działania witryny. Nie możesz ich wyłączyć.
Niezbędne pliki cookies
Te pliki cookie są konieczne do prawidłowego działania serwisu dlatego też nie można ich wyłączyć z tego poziomu, korzystanie z tych plików nie wiąże się z przetwarzaniem danych osobowych. W ustawieniach przeglądarki możliwe jest ich wyłączenie co może jednak zakłócić prawidłowe działanie serwisu.
Akceptuję
Marketing
Te pliki cookie mają za zadanie śledzić ruch użytkownika w internecie oraz wyświetlać reklamy, które mogą być interesujące dla konkretnych użytkowników. Pliki cookie mogą pochodzić od osób trzecich i być przez te podmioty wykorzystywane do tworzenia profilu preferencji użytkownika. Ich działanie uzależnione jest od zgody użytkownika.
Facebook
Akceptuję
Odrzucam
Analityczne pliki cookies
Te pliki cookie mają na celu w szczególności uzyskanie przez administratora serwisu wiedzy na temat statystyk dotyczących ruchu na stronie i źródła odwiedzin. Zazwyczaj zbieranie tych danych odbywa się anonimowo.
Google Analytics
Akceptuję
Odrzucam