30-lecie firmy Roger

30-lecie firmy ROGERZ przyjemnością informujemy, że rok 2021 jest jubileuszowym w historii naszej firmy, która obchodzi właśnie 30-lecie działalności na rynku elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Firma ROGER powstała w 1991 roku z zamiarem projektowania i produkcji elektronicznych urządzeń dla rynku zabezpieczeń. Na przestrzeni minionych lat rozwijaliśmy swoją ofertę, projektując i wdrażając do produkcji kolejne, opracowane we własnym zakresie urządzenia elektroniczne, głównie z sektora kontroli dostępu oraz automatyki budynkowej. Obecnie, jako jeden z wiodących krajowych dostawców systemów elektronicznej kontroli dostępu, posiadamy sieć stałych odbiorców we wszystkich większych miastach w Polsce oraz eksportujemy nasze produkty do ponad 40 krajów. Te, jak i wiele innych sukcesów osiągniętych na przestrzeni ostatnich 30 lat motywują nas do dalszej, jeszcze bardziej intensywnej pracy w przyszłości.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim klientom, dostawcom oraz partnerom, z którymi mieliśmy okazję współpracować w ciągu tych ostatnich 30 lat. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania nadal będą wartościowym elementem rynku branży zabezpieczeń, stwarzając w ten sposób warunki do wzajemnie korzystnej współpracy w przyszłości.

30-lecie firmy ROGER