Wsparcie

   

Instalator

Instalator
  • Wdrożono do oferty usługę wsparcia w zakresie uruchomienia systemu kontroli dostępu i automatyki budynkowej RACS 5. W ramach usługi firma deleguje na miejsce instalacji specjalistę, który pomaga w konfiguracji i uruchomieniu systemu. Usługę można zamówić korzystając z formularza dostępnego na witrynie www.roger.pl.
  • Udostępniono formularz zgłoszeniowy dla firm instalatorskich zainteresowanych umieszczeniem ich danych kontaktowych na liście instalatorów systemów RACS. Lista będzie opublikowana na stronie producenta i miała na celu ułatwienie potencjalnym inwestorom znalezienie instalatora systemu kontroli dostępu. Formularz zgłoszenia do listy dostępny jest na witrynie www.roger.pl.
  • W ramach Akademii Roger prowadzone są cykliczne szkolenia warsztatowe z zakresu systemu kontroli dostępu RACS 5 oraz rejestracji czasu pracy RCP Master 4. Dla dystrybutorów i instalatorów szkolenia są bezpłatne. Udział w szkoleniu potwierdzany jest świadectwem.
  • W sekcji aktualności technicznych publikowane są informacje na temat wydań nowych wersji oprogramowania oraz dokumentacji. Aby zapisać się do subskrypcji należy skorzystać ze strony Subskrypcja wiadomości.

   

Dystrybutor

Dystrybutor
  • W ramach sekcji Materiały promocyjne udostępniane są zdjęcia, plakaty, grafiki i rysunki mogące być użyte w materiałach promujących produkty Roger.
  • Dystrybutorzy produktów Roger mogą nieodpłatnie uczestniczyć w szkoleniach realizowanych w ramach Akademii Roger. Istnieje również możliwość przeprowadzenia szkoleń i prezentacji w siedzibie dystrybutora. Warunki tego typu szkoleń są ustalane indywidualnie.
  • Dział wsparcia technicznego firmy doradza w doborze urządzeń i przygotowuje wstępne zestawienia sprzętowe na podstawie wymagań systemu przesłanych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

   

Inwestor

Inwestor
  • Inwestorzy zainteresowani zakupem systemu kontroli dostępu lub rejestracji czasu pracy mogą zgłaszać zapotrzebowanie na prezentację handlową. Zamawianie prezentacji handlowych odbywa się za pośrednictwem formularza dostępnego na witrynie www.roger.pl.
  • Istnieje możliwość zamówienia szkolenia z obsługi systemu kontroli dostępu lub rejestracji czasu pracy. Zakres szkolenia jest indywidualnie dopasowywany do oczekiwań zamawiającego.